Buty w stylu gwiazd

Brązowe wiązane sandałki Lace up — kopia

Coraz częściej, wiele osób na polskich ulicach chce wyglądać jak prawdziwe gwiazdy z dużego ekranu. Jak się okazuje, wcale to nie jest takie trudne i nie wymaga to także wielkich środków finansowych. Tym bardziej, że producenci obuwia wychodząc klientom naprzeciw stworzyli modele, które naprawdę „błyszczą” na ulicach i których to nie sposób nie zauważyć. Buty z Top Model na nogach Polek? Czemu nie!

Buty w stylu gwiazd – jakie modele są godne uwagi?

Każda z pań ma przynajmniej kilka razy w roku taki okres, że chce odrobinę zaszaleć z modą i założyć coś oryginalnego, pięknego i jednocześnie efektownego. Producenci obuwia stworzyli w swojej tegorocznej kolekcji przynajmniej kilka (jak nie kilkanaście) modeli, które zaskakują mocnym kolorem, wyjątkowym fasonem oraz ciekawym designem. Buty z Top Model zawsze są niebotycznie wysokie, piękne pasują do stopy oraz co ciekawe występują w niestandardowych kolorach i wzorach. Dlatego też panie teraz powinny zamienić stonowaną klasykę na nutę ekstrawagancji i kupić model bardzo błyszczący z masą ozdobników.

Na jakie okazje można nosić takie buty?

Co ciekawe, panie mają gdzie zakładać takie buty w stylu gwiazd. Sylwester, wesela, ucznie obchodzone urodziny, rocznice ślubu – to doskonałe okoliczności, by wyglądać piękne, elegancko oraz oryginalnie. Błyszczące buty wymagają również innych, widocznych dodatków. Konieczna będzie wytworna, dobrze dopasowana do figury sukienka oraz mnóstwo biżuterii, która nada klasy i stylu każdej kobiecie. Ponadto, warto pamiętać, iż buty w stylu największych gwiazd najlepiej się prezentują, gdy są dobrze dobrane do ich właścicielki a ona sama umie świetnie w nich chodzić. Warto więc poćwiczyć w domu przed wielkim wyjściem chodzenie na obcasach, by mieć pewność, że to wyjście będzie akurat bardzo udane i niezapomniane.